رفتار صحیح

لطفا در این فروم گفت‌و‌گو مشابه یک مکان عمومی در نظر بگیرید. این فروم مکانی برای بحث، گفت و گو و به اشتراک گذاری دانش، تجربه و علایق از طریق گفتمان است.
اینها قوانینی سخت‌گیرانه نیستند، بلکه راهنمایی برای کمک به حل مشکلات احتمالی و پاک نگه داشتن این فروم برای بحث‌های کاربردی است.

بحث‌ها را ارتقا دهید

به ما کمک کنید اینجا را مکانی مناسب برای بحث و گفت و گو نگه داریم. اگر مطمئن نیستید نوشته شما چیزی به بحث و افراد دیگر اضافه می‌کند، مجددا بررسی و فکر کنید و تصمیم‌گیری کنید.

مطالبی که اینجا مطرح می شوند برای ما مهم هستند، و ما می خواهیم شما هم به نحوه عمل کنید که برا شما نیز مهم است. به موضوعات و افرادی که آنها را مطرح می‌کنند احترام بگذارید، حتی اگر با نظر فردی موافق نیستید.

یکی از راهها برای ارتقا بحث‌ها از طریق مشارکت در بحث‌هایی است که تا کنون شکل گرفته است. پیش از آنکه موضوع جدیدی مطرح کنید در بین موضوعات و بحث‌های قبلی بگردید چرا که شانس بیشتری برای پیدا کردی افراد دیگری که مشابه شما هستند خواهید یافت.

امکان توافق کردن را همیشه در نظر بگیرید

ممکن است بخواهید نسبت به موضوعی ابراز مخالفت کنید، مشکلی نیست، فقط در نظر بگیری که نسبت به نظرات و ایده‌ها انتقاد کنید، نه افراد.

مشارکت شما مهم است

نوشته‌های موجود در این فروم باعث می‌شود افراد جدید تصمیم بگیرند در این فروم فعالیت کنند یا خیر. با مشارکت در بحث‌های سازنده و جلوگیری از شکل‌گیری بحث‌های غیر مفید و مخرب، کمک کنید تاثیر مثبتی روی جامعه هوش‌مصنوعی و پردازش متن بگذاریم.

ابزاری که این فروم از آن استفاده می‌کند، این امکان را فراهم می‌کند که بهترین و بدترین مشارکت‌کننده‌ها مشخص شود. از ابزارهای: bookmarks, likes, flags و پاسخ‌دهی و اصلاح نوشته استفاده کنید که تجربه خود و دیگران را بهبود بخشید.

اگر مشکلی دیدید، گزارش کنید

اگر رفتار ناشایستی دیدید، پاسخ ندهید. با این کار به نوعی رفتار نامناسب را به نوعی ترویج می‌کنید، انرژی و زمان خود و دیگران را هدر می‌دهید. در چنین شرایطی فقط آن را علامت بزنید (Flag یا پرچم). اگر تعداد علامت‌ها به اندازه کافی باشد، مطلب نا مناسب حذف خواهد شد.
برای نگه‌داری مناسب از این فروم، مدیران این حق را دارند که هرمطلب یا کاربری را حذف کنند. مدیران محتوای پست‌های جدید را بررسی نمی‌کنند و در نتیجه این فروم و مدیران آن مسئولیت محتوای تولید شده توسط کاربران را نمی‌تواند به عهده بگیرد.

این محیط را منظم نگه دارید

تلاش کنید هر مطلبی را در محل مناسب قرار دهید، تا زمان بیشتری برای گفت و گو، و زمان کمتری برای اصلاح و مرتب سازی صرف کنیم.
موارد زیر را رعایت کنید:

  • بحثی را در موضوع اشتباه یا نا مربوط شروع نکنید.
  • یک پست را در موضوعات متعدد باز نشر ندهید.
  • پاسخ با محتوای خالی ارسال نکنید.
  • نیازی نیست در انتهای پست، امضای خود را بگذارید. در هر پست نام و پروفایل شما نمایش داده می‌شود.

به جای نوشتن «موافقم» یا «+۱» از کلید لایک یا پسندیدن استفاده کنید.

مطالب خودتان را منتشر کنید

شما نباید هیچ محتوای دیجیتالی که متعلق به فرد یا شرکت دیگری است را بدون اجازه منتشر کنید. شما باید حقوق مالکیت معنوی افراد، سازمان‌ها و شرکت‌ها را رعایت کنید.

سوالات و مشکلات

این فروم در واقع توسط خود شما مدیریت می‌شود. اگر سوالی در مورد نحوه کارکرد بخش‌های مختلف داشتید در اینجا مطرح کنید تا بحث کنیم.

قوانین و مقررات

این فروم قوانین و مقرراتی دارد که باید‌ها و نباید‌های مهم را توصیف می‌کند. در اینجا می‌توانید این قوانین را مطالعه کنید. برای استفاده از این فروم باید این قوانین را بپذیرید.